Analytics services

Využite potenciál svojich dát. Spravujte ich jednoducho, kedykoľvek a kdekoľvek.

0%
Zvýšenie predaja
0%
Zefektívnenie obsluhy
zákazníka
0%
Zlepšenie zákazníckej
skúsenosti
scroll

ONYX

Ušetrite čas svojho operátora v call centre, vyhodnocujte témy a ich vývoj v čase, poskytnite managementu lepší prehľad o výkone podriadených.

Využite naše komplexné riešenie Onyx, ktoré vďaka spracovaniu audio nahrávok a textovej analytike umožní tvorbu prehľadného reportingu a jednoduché vyhľadávanie nad hovormi.

Zobraziť viac

Pokročilá analytika

Potrebujete zvýšiť predajnosť, obrat, maržu, alebo zefektívniť prevádzku svojich procesov?

Nájdite vzory, témy a motívy, ktoré vás zaujímajú priamo od vašich zákazníkov a podniknite vďaka nim správne rozhodnutia. Zefektívnite spracovávanie obrovského množstva dát za pomoci algoritmov. Náš analytický tím Vám pomôže nad Vašimi štruktúrovanými i neštruktúrovanými transakčnými dátami vybudovať modely k dosiahnutiu týchto cieľov.

Zobraziť viac

Dátová vizualizácia

Premeňte svoje reporty z ťažko čitateľných štruktúrovaných množín údajov do pokročilých a prehľadných grafických vyobrazení.

Sprostredkujeme vám zdokonalenie súhrnných informácií pre každú obchodnú požiadavku. Zabezpečíme pre vás široké analytické služby a spracovávanie rôznorodých typov dát, ako napríklad: transakčné dáta, hlasové dáta, neštruktúrované dáta, klientske dáta, on-line dáta a dáta zo sociálnych sietí.

Zobraziť viac

Marketingová automatizácia

Odhaľte a ovplyvnite nákupné správanie svojich i potenciálnych zákazníkov.

Naučíme vás správne vyhodnocovať dáta z množstva údajov a pomôžeme vám osloviť tých správnych zákazníkov s personalizovanou ponukou. Uľahčíme pre vás manažment, exekúciu i monitoring kampaní. Naše služby vám pomôžu overiť a splniť vaše obchodné požiadavky, dosiahnuť vaše ciele a rast v podnikaní.

Zobraziť viac

Konzultačné služby

Zvýšte hodnotu svojich služieb poskytovaných zákazníkom a ich prevádzkovú efektivitu.

Datapac ponúka komplexnú škálu strategických a technických poradenských služieb v oblasti analytiky retailu. Odborné a profesionálne služby pre váš projekt od začiatku až do konca. Pomôžeme vám identifikovať a analyzovať výzvy, implementovať riešenia, prispôsobiť sa rýchlo vyvíjajúcemu maloobchodnému i veľkoobchodnému prostrediu.

Zobraziť viac

Naši klienti
Naši technologickí partneri

Neustále napredujeme. Nové riešenia, lepšie produkty.

Sledujeme aktuálne trendy už dnes, aby sme zajtra mohli efektívne reagovať na požiadavky trhu. Nepretržite pokračujeme v inováciách našich produktov a riešení.

Kvalitnejšie, rýchlejšie a stabilnejšie riešenia nám robia nesmiernu radosť. Jednoduché rozhrania zas nadchnú našich zákazníkov.

 

Kontaktujte
Nás

Sme tu pre vás.

Ask us