O nás

Sme IT firma telom aj dušou. A baví nás to!

Sme IT firma telom aj dušou. A baví nás to!

Sme novátorska spoločnosť

Datapac je firma, v ktorej sa skĺbila 20 ročná tradícia s inováciami. Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia informačných systémov pre riadenie a správu sietí čerpacích staníc. O našej kvalite vypovedá aj to, že v tom, čo robíme, sme veľmi silnou konkurenciou na európskom trhu. Spravujeme infraštruktúry našich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retail, datawarehouse, reporting a vyvíjame softvér pre riadenie sietí čerpacích staníc. Tiež vyvíjame nové produkty v oblasti HW ako aj ďalšie inovatívne produkty, ktoré idú s dobou. Ak si o Datapacu ešte nepočul, určite poznáš našich klientov. Rastieme doma aj v zahraničí. Silnieme na českom a maďarskom trhu a naše ambície nemajú geografické hranice.

Úspechy z histórie.

  • Boli sme prvý distribútor riešení Citrix pre Slovensko aj Českú republiku
  • Ako prví sme začali používať IFSF štandardy pre komunikáciu zariadení na čerpacích staniciach vo východnej Európe
  • Ako prví sme vyvinuli riešenie pre riadenie a správu čerpacích staníc s multi user, multithred systémom a multitask operačným systémom

Poznáme potreby našich zákazníkov

Sme neustále informovaní o aktuálnom dianí, a preto vieme efektívne reagovať na požiadavky trhu. Nepretržite pokračujeme v inováciách našich produktov a riešení. Preto sme dnes na Slovensku najväčšou spoločnosťou v odvetví informačných systémov pre čerpacie stanice. Zákaznícke požiadavky riešime v reálnom čase, rýchlo, ale kvalitne. Individuálny prístup je samozrejmosťou. Vychádzame v ústrety aj neštandardným požiadavkám, z problémov si vytvárame výzvy.

Kontaktujte
Nás

Sme tu pre vás.

Ask us