BEZPLATNÁ

podpora vzdialenej výučby

pre základné a stredné školy

V súvislosti s preventívnymi opatreniami, ktoré sa výrazne dotýkajú aj škôl, zabezpečujeme technickú podporu pri implementácii e-learningovej aplikácie.

Kariéra

Chceš byť členom nášho tímu?

V Datapacu pracujeme s najnovšími technológiami. Prinášame nové aplikácie a systémy pre inovatívne zariadenia. Vývoj prebieha na našom hlavnom produkte - retailovom informačnom systéme (RIS), ktorý pre našich klientov neustále vylepšujeme a prinášame nové aplikácie a nástroje. Najmodernejšie technológie využívame v oblasti business intelligence, kde máme vedúcu pozíciu v oblasti pokročilej analytiky a analýzy hlasu a textu. 

Datapac je firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy. 
Kuchynka je srdcom Datapacu. Vyskytuje sa tu všetko dôležité: ľudia, čerstvé správy zo sveta, čerstvé pečivo každé ráno, voňavá kávička, čaj, čerstvé ovocie či potraviny z domácej produkcie. 
Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu. 

Vzdelávanie je súčasťou tvojho rozvoja. Vyber si tému, v ktorej chceš byť dobrý.
Angličtinu si môžeš vycibriť na hodinách angličtiny priamo vo firme.
A ak nemáš čas a chuť presúvať sa po práci do „posilky“, my máme svoju vlastnú, a tiež k dispozícii tenisový kurt, kde sa okrem tenisu môžeš pridať ku kolegom na futbal.
Ak chceš vedieť o benefitoch práce u nás viac, príď sa porozprávať.

Aké pracovné pozície Vám môžeme ponúknuť?

Systémový administrátor
UX/UI dizajnér
Frontend Developer Fiori / Open UI5
.NET programátor
Tester

Neustále napredujeme. Nové riešenia, lepšie produkty.

Sledujeme aktuálne trendy už dnes, aby sme zajtra mohli efektívne reagovať na požiadavky trhu. Nepretržite pokračujeme v inováciách našich produktov a riešení.

Kvalitnejšie, rýchlejšie a stabilnejšie riešenia nám robia nesmiernu radosť. Jednoduché rozhrania zas nadchnú našich zákazníkov.

 

Kontaktujte
Nás

Sme tu pre vás.

Ask us