Novinky

Fribourg, 26.9.2019 – Spoločnosť ECOTANK s.r.o. dnes podpísala prelomový kontrakt o spolupráci so spoločnosťou TSG Services and Solutions. Kontrakt prináša dohodu o výhradnej distribúcii zariadenia EcoTank pre siete čerpacích staníc a servisných miest vo Švajčiarsku. Spoločnosti ECOTANK sa tak zaradí medzi firmy ako Tokheim, Kärcher a ProFleet.

„Podpísanie zmluvy s tak významnou servisnou spoločnosťou, ako je TSG, je pre nás potvrdením, že vývoj na tomto inovatívnom a ekologickom produkte robíme kvalitne a správne.“ Povedal po podpise zmluvy partner a zakladateľ spoločnosti ECOTANK s.r.o. Juraj Saktor.

TSG Group je popredným svetovým dodávateľom zariadení a služieb pre viac ako 40 tisíc čerpacích staníc a ropných spoločností v Európe a Afrike. TSG zabezpečuje kompletný balík, od benzínových čerpadiel, platobných terminálov, príslušenstva k médiám a systémov na meranie obsahu nádrže až po kompletné riešenia AdBlue.

EcoTank je unikátne zariadenie na dopĺňanie kvapaliny do ostrekovačov pochádzajúce z dielne slovenských vynálezcov Juraja Saktora a Richarda Vámoša. Využívaním tohto zariadenia sa výrazne limituje používanie plastových obalov a šetrí sa životné prostredie. Riešenie EcoTank je navrhnuté ako štandard pre akúkoľvek čerpaciu stanicu s dôrazom na jednoduchú inštaláciu a jednoduché použitie. Víziou EcoTanku je stať sa európskym štandardom čerpacích staníc a ušetriť tak milióny ton plastového odpadu ročne.

EcoTank s.r.o. je súčasťou skupiny Datapac.

Neustále napredujeme. Nové riešenia, lepšie produkty.

Sledujeme aktuálne trendy už dnes, aby sme zajtra mohli efektívne reagovať na požiadavky trhu. Nepretržite pokračujeme v inováciách našich produktov a riešení.

Kvalitnejšie, rýchlejšie a stabilnejšie riešenia nám robia nesmiernu radosť. Jednoduché rozhrania zas nadchnú našich zákazníkov.

 

Kontaktujte
Nás

Sme tu pre vás.

Ask us