Novinky

Novinka: Datapac rozbieha servisnú činnosť pre CCS 

Bratislava, 17. október 2018 - Servisný tím Datapac od septembra 2018 rozbehol spoluprácu v oblasti servisu platobných terminálov nového klienta, českej a slovenskej spoločnosti CCS. Servisnú starostlivosť preberá nad takmer 7 000 zariadeniami pre palivové karty na vyše 2 000 predajných miestach na Slovensku a v Českej republike. 

Nové partnerstvo dvoch silných spoločností vyplynulo zo záujmu o zákazníka a ešte rýchlejší a  dostupnejší bezchybný chod terminálov. Datapac ponúka vysoko odbornú starostlivosť a klienti CCS sa môžu ešte viac spoľahnúť na vysokú flexibilitu servisnej podpory. Špecialisti z Datapacu zabezpečia okamžitú profesionálnu pomoc v prípade akejkoľvek nečakanej situácie a to aj počas bežnej prevádzky.

Datapac poskytuje servisnú činnosť v rámci Slovenska a Čiech pre siete čerpacích staníc, ktoré využívajú jeho pokladničný softvér. Zabezpečuje softvérový aj hardvérový servis na všetkých predajných miestach svojich klientov. Od septembra sa stará aj o platobné terminály pre palivové karty využívané na všetkých významných sieťach čerpacích staníc v regióne. „Tešíme sa, že najmä vďaka profesionalite nášho servisného tímu máme možnosť rozšíriť naše portfólio o servis terminálov na palivové karty CCS v Čechách a na Slovensku.“ povedal branch manažér českej pobočky Datapac Milan Schlezinger. Palivovou kartou CCS je možné platiť pohonné hmoty a ďalší tovar a služby na čerpacích staniciach, vo vybraných servisoch, pneuservisoch a umyvárňach.

Neustále napredujeme. Nové riešenia, lepšie produkty.

Sledujeme aktuálne trendy už dnes, aby sme zajtra mohli efektívne reagovať na požiadavky trhu. Nepretržite pokračujeme v inováciách našich produktov a riešení.

Kvalitnejšie, rýchlejšie a stabilnejšie riešenia nám robia nesmiernu radosť. Jednoduché rozhrania zas nadchnú našich zákazníkov.

 

Kontaktujte
Nás

Sme tu pre vás.

Ask us