Novinky

Novinka: Datapac na SAS Roadshow v Bratislave zaujal 

Náš Sales Director Peter Búci spoločne s Jakubom Škrdlíkom, Business Development Managerom z Phonexie, prednášali 14. marca 2018 v Bratislave na pozvanej prednáške nášho partnera SAS o technológií Speech to Text a jej uplatnení.

Technológia Speech to Text pracuje s neštruktúrovanými dátami, ktoré pretvára do podoby, umožňujúcej zlepšiť napríklad zákaznícku skúsenosť, obohatiť biznis prístupy, či získať náhľady do kľúčových oblastí podnikania. Ak sa o tejto technológii chcete dozvedieť viac priamo z úst Peťa Búciho a našich technologických partnerov, IT magazín PC Revue pripravil krátke video, ktoré nájdete na tomto odkaze: https://www.pcrevue.sk/a/SaS-Roadshow--2018--vyuzitie-umelej-inteligencie-v-biznise

V prípade, že by ste chceli vidieť na vlastné oči čo konkrétne Speech to Text s dátami dokáže. Náš demo stánok zastihnete budúci mesiac, 18. apríla 2018 v Prahe. Bližšie informácie nájdete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/Datapacsro/

Neustále napredujeme. Nové riešenia, lepšie produkty.

Sledujeme aktuálne trendy už dnes, aby sme zajtra mohli efektívne reagovať na požiadavky trhu. Nepretržite pokračujeme v inováciách našich produktov a riešení.

Kvalitnejšie, rýchlejšie a stabilnejšie riešenia nám robia nesmiernu radosť. Jednoduché rozhrania zas nadchnú našich zákazníkov.

 

Kontaktujte
Nás

Sme tu pre vás.

Ask us